Натуральний замінник віагри це можливо?

Так, як замінник віагри та її аптечних аналогів, чи то на основі силендалфілу чи інших сполук, препарат АДОРА надзвичайно ефективний та безпечний. Більше того препарат може застосовуватися як чоловіками так і жінками*:

 • ✔︎ 100% натуральний склад

  ✔︎ Діє швидко та довго

  ✔︎ Без рецепта та "побочок"

  ✔︎ Має Сертифікат Міністерства Охорони Здоров'я України

*Оскільки ми в АДОРІ вважаємо здоров'я наших клієнтів головним пріоритетом, у разі наявних проблем зі здоров'ям, перед початком прийому, ми рекомендуємо звернутися до лікаря.

Замовити одну або кілька упаковок АДОРИ

Навіщо приймати віагру та інші засоби для потенції?

76% чоловіків страждають на проблеми потенції [1], проблеми ці можуть бути викликані як віковими змінами так і попередньою клінічною картиною захворювань. [2] Так само зовнішні фактори як шкідливі звички і стрес, можуть впливати на еректильну функцію. На ринку існує безліч препаратів, що впливають на сексуальну функцію, вибір відповідного засобу завдання не з легких:

 • Штучні препарати такі як віагра, силденафіл та сіаліс, діють швидко та ефективно, але мають велику кількість "побочок" та протипоказань.
 • Рослинні засоби безпечні в силу натурального складу, але повільні у дії на ерекцію. До того ж, ефективність більшості з них часто не доведена. Який принцип дії цих препаратів?

Як діють віагра та її аналоги?

Віагра, прародителька препаратів для потенції винайдена концерном Pfizer, була першим засобом, що локально впливає на судинну систему. Активна речовина у складі її таблеток - силденафіл, блокувало звуження судин шляхом пригнічення цГМФ-специфічної ФДЕ5 та забезпечувало тим самим приплив крові до органів малого тазу.

Силденафіл не єдиний блокатор ФДЕ5. Ще до закінчення патенту віагри на ринку стали з'являтися препарати на основі інших субстанцій з аналогічною дією [3]: 

➢ Левітра - активна речовина варденафіл

➢ Сіаліс - активна речовина тадалафіл

➢ Аванафіл - активна речовина аванафіл

➢ Зідан - активна речовина уденафіл

Принцип дії цих речовин аналогічний силендалфіл, але за іншими параметрами таким як швидкість впливу, побічні ефекти і т.д. вони можуть відрізнятись. (Див. таблицю внизу)

Повними аналогами віагри можна вважати препарати на основі силденафілу або її (віагри) дженерики: Силденафіл С3МаксіграКамагра, еректильний, ВиграндеЕротонЦі кошти ідентичні як за принципом дії і за загальним показниками.

Що стосується рослинних препаратів, таких як Безвихідь або йохімбін. Спектр їх дії може бути багатий як і їх склад. Але і тут основний упор йде на вплив на судинну систему, хоча ефект у більшості випадків менш швидкий ніж синтетичні аналоги. (Див. таблицю внизу) 

Швидкість та ефективність дії, що відрізняє препарат АДОРА від інших рослинних засобів.

Особливості дії АДОРИ

Як і інші препарати для потенції Адор впливає на судинну систему. Особливість препарату полягає в тому, що унікальна комбінація його компонентів діє найшвидше, м'яко та довгостроково. Крім локальної дії на ерекцію препарат позитивно впливає на рівень гормонів, підвищуючи сексуальне бажання (лібідо), і далі загальний тонус організму.

 • Как работает АДОРА

  Дає стійкий ефект вже за 40 хвилин

 • Как работает АДОРА

  Активно діє до 12-ї години

 • Как работает АДОРА

  Підвищує рівень тестостерону

 • Как работает АДОРА

  Підвищує загальний тонус та витривалість

Состав препарата АДОРА

Унікальний склад препарату

У складі «АДОРА» входять тільки рослинні екологічно чисті компоненти. Комбінована дія його окремих складових дає ефект, який можна порівняти з аптечними засобами. Повний список інгредієнтів можна знайти на продуктовій картці.

АДОРА - допущена МОЗ Украины

АДОРА – допущена МОЗ України

У 2019 році отримано підготовку Сертифікат Міністерства охорони здоров'я України.

  Как принимать препарат для потенции АДОРА

  Прийом препарату АДОРА

  АДОРА – це гель для прийому всередину. Одна чайна ложка достатня для отримання ефекту.

  • Просто випийте вміст пакетика або розмішуйте з рідиною (чай, вода, будь-що).

  Через 40 хвилин препарат починає діяти.

  • Микола, 42 роки

   "Я в постійному стресі через роботу, і раніше це позначалося на моєму сексуальному житті. Часом місяцями нічого не виходило. Добре, що вчасно дізнався про цей препарат. Знайомий користується ним уже кілька років і порадив мені. Це відмінний засіб на натуральній основі , немає побочок і працює як треба. Стоїть так, що тепер ніякі нерви мені не завада!

  Огляд препаратів для потенції

  Ми в АДОРЕ впевнені у якості та ефективності нашого препарату і готові полегшити вам вибір потрібного засобу шляхом порівняння з найпопулярнішими засобами.[4]

  *Детальнішу інформацію про препарати
  ви можете знайти або в більш розгорнутій таблиці на нашій сторінці або в інструкціях
  щодо застосування самих препаратів.

  Таблиця синтетичних засобів не містить препарати, що працюють
  на силенді філе так як вони ідентичні віагрі.

  Часті питання

  Як придбати АДОРУ?

  Оформивши замовлення у нас на офіційній сторінці, ви отримаєте препарат протягом декількох днів поштою.

  Чи можу я купити АДОРУ в аптеці у своєму місті?

  На жаль немає. Препарат АДОРА можна придбати лише онлайн на нашій сторінці або інстаграм.

   

  Які умови доставки?

  Посилка відправляється в день замовлення і доставлений «Новою Поштою» по Україні протягом 1-2 днів.

  Безкоштовна доставка при замовленні 3 шт.

  Ваша покупка є абсолютно конфіденційною. Посилання буде доставлено у непрозорому щільному пакеті.

  Чи є у вашого препарату побічні ефекти?

  Ні, АДОРА не має протипоказань, не викликає звикання та приємна на смак. У складі препарату – тільки рослинні екологічно чисті компоненти, пов'язані в єдину субстанцію за допомогою меду. Жоден з компонентів не може викликати побічних ефектів, крім випадків, якщо у вас наприклад алергія на мед або женьшень.

  Що, якщо АДОРА не спрацює для мене?

  Якщо ви не отримаєте ефекту від нашого препарату, ми повернемо вам гроші без будь-яких питань.

   

  Ваш препарат викликає звикання?

  Ні, наш препарат працює на основі тільки натуральних рослинних компонентів та меду, це виключає виникнення будь-яких побічних ефектів та звикання.

  Чи можу я поєднувати АДОРА та алкоголь?

  Так, АДОРА сумісна з алкоголем! Але не радимо дуже зловживати, тому що задоволення може пройти непоміченим. Алкоголь у великій кількості може знизити поріг чутливості та ефективність деяких компонентів у формулі препарату.

  [1] Feldman HA, Goldstein I, Hatzichristou DG, Krane RJ, McKinlay JB. Impotence and its medical and psychosocial correlates: Results of the Massachusetts Male Aging Study. J Urol 1994; 151:54–61.

  [2][3]https://www.urologyhealth.org/urology-a-z/e/erectile-dysfunction-(ed)

  [3] Вся інформація про препарати взята з їх інструкцій