Натуральний замінник віагри це можливо?

Так, як замінник віагри та її аптечних аналогів на основі силденафілу або інших сполук, ADORA є надзвичайно ефективною та безпечною. Більше того, препарат можуть застосовувати як чоловіки, так і жінки*:

 • ✔︎ 100% натуральний склад

  ✔︎ Діє швидко та довго

  ✔︎ Без рецепта та "побочок"

  ✔︎ Має сертифікат Міністерства охорони здоров'я України

*Оскільки ми в ADORA вважаємо здоров'я наших клієнтів головним пріоритетом, у разі виникнення будь-яких проблем зі здоров'ям рекомендуємо проконсультуватися з лікарем перед прийомом продукту.

Замовити одну або декілька упаковок ADORA

Навіщо приймати віагру та інші препарати для потенції?

76% чоловіків страждають на проблеми потенції [1], проблеми ці можуть бути викликані як віковими змінами так і попередньою клінічною картиною захворювань. [2] Так само зовнішні фактори як шкідливі звички і стрес, можуть впливати на еректильну функцію. На ринку існує безліч препаратів, що впливають на сексуальну функцію, вибір відповідного засобу завдання не з легких:

 • Штучні препарати, такі як віагра, силденафіл і сіаліс, діють швидко й ефективно, але мають велику кількість "побічних ефектів" і протипоказань.
 • Рослинні засоби безпечні через натуральний склад, але повільні у впливі на ерекцію. До того ж ефективність більшості з них часто не доведена. Який же принцип дії цих препаратів?

Як працює віагра та її аналоги?

Віагра, родоначальник препаратів для потенції, винайдена концерном Pfizer, була першим засобом, що локально впливає на судинну систему. Активна речовина у складі її таблеток - силденафіл, блокувала звуження судин шляхом пригнічення цГМФ-специфічної ФДЕ5 і забезпечувала тим самим приплив крові до органів малого таза.

Силденафіл не єдиний блокатор ФДЕ5. Ще до закінчення патенту віагри, на ринку стали з'являтися препарати на основі інших субстанцій з аналогічною дією[3]: 

➢ Левітра - активна речовина варденафіл

➢ Сіаліс - активна речовина тадалафіл

➢ Аванафіл - активна речовина аванафіл

➢ Зідан - активна речовина уденафіл

Принцип дії цих речовин аналогічний силендалфіл, але за іншими параметрами таким як швидкість впливу, побічні ефекти тощо вони можуть відрізнятись. (Див. таблицю внизу)

Повними аналогами віагри можна вважати препарати на основі силденафілу або її (віагри) дженерики: Силденафіл С3МаксіграКамагра, еректильний, ВіграндеЕротонЦі засоби ідентичні як за принципом дії, так і за загальними показниками.

Що стосується рослинних препаратів, таких як Імпаза або Йохімбін. Що стосується рослинних препаратів, таких як Імпаза або Йохімбін. Спектр їхньої дії може бути таким же багатим, як і їхній склад. Але і тут основний акцент йде на вплив на судинну систему, хоча ефект у більшості випадків менш швидкий, ніж у синтетичних аналогів. (див. таблицю внизу)

Швидкість і ефективність дії - це те, що відрізняє препарат ADORA від інших рослинних засобів.

Особливості дії ADORA

Як і інші препарати для потенції ADORA впливає на судинну систему. Особливість препарату полягає в тому, що унікальна комбінація його компонентів діє швидко, м'яко та довготривало. рім локальної дії на ерекцію препарат позитивно впливає на рівень гормонів, підвищуючи сексуальне бажання (лібідо), і на загальний тонус організму.

 • Как работает АДОРА

  Дає тривалий ефект за 40 хвилин

 • Как работает АДОРА

  Активно діє до 12 годин

 • Как работает АДОРА

  Підвищує рівень тестостерону

 • Как работает АДОРА

  Підвищує загальний тонус та витривалість

Состав препарата АДОРА

Унікальний склад препарату

ADORA містить лише екологічно чисті рослинні компоненти. Комбінована дія її окремих складових дає ефект, який можна порівняти з аптечними засобами. Повний список інгредієнтів ви можете знайти на продуктовій картці.

АДОРА - допущена МОЗ Украины

ADORA - схвалена Міністерством охорони здоров'я України

У 2019 році Міністерство охорони здоров'я України видало сертифікат на препарат.

  Как принимать препарат для потенции АДОРА

  Як приймати ADORA?

  ADORA - це гель для перорального застосування. Для досягнення ефекту достатньо однієї чайної ложки

  • Просто випийте вміст пакетика або змішайте його з рідиною (чай, вода, будь-що).

  Через 40 хвилин препарат починає діяти.

  • Микола, 42 роки

   "Я в постійному стресі через роботу, і раніше це позначалося на моєму сексуальному житті. Іноді нічого не відбувалося місяцями. Добре, що вчасно дізнався про цей препарат. Знайомий користується ним уже кілька років і порадив мені. Це чудовий засіб на натуральній основі, немає побічних ефектів і працює як треба. Стоїть так, що тепер ніякі нерви мені не перешкода!"

  Огляд препаратів для потенції

  Ми впевнені в якості та ефективності нашого продукту і готові полегшити вам вибір, порівнявши ADORA з найпопулярнішими препаратами.[4]

  *Більш детальну інформацію про препарати
  можна знайти або в розгорнутій таблиці на нашій сторінці, або в інструкціях
  по застосуванню самих препаратів.

  Таблиця синтетичних засобів не містить препарати, що працюють
  на силенді філе так як вони ідентичні віагрі.

  Поширені запитання

  Як придбати ADORA?

  Після оформлення замовлення на нашому офіційному сайті ви отримаєте препарат протягом декількох днів поштою.

  Чи можна купити ADORA в аптеці мого міста?

  На жаль, ні. ADORA можна придбати лише онлайн на нашому сайті або в Інстаграмі.

   

  Які умови доставки?

  Посилка відправляється в день замовлення і доставляється Новою Поштою протягом 1-2 днів.

  Оплата замовлення здійснюється у відділенні Нової Пошти. Доставка здійснюється за рахунок одержувача..

  Ваша покупка є абсолютно конфіденційною. Посилка буде доставлена в непрозорому, щільному пакеті.

  Чи має ваш препарат побічні ефекти?

  Ні, ADORA не має протипоказань, не викликає звикання і приємна на смак. У складі препарату - тільки рослинні екологічно чисті компоненти, пов'язані в єдину субстанцію за допомогою меду. Жоден з компонентів не може викликати побічних ефектів, крім випадків, якщо у вас, наприклад, алергія на мед або женьшень.

  Що як ADORA не спрацює для мене?

  Якщо ви не отримаєте ефекту від нашого препарату, ми повернемо вам гроші.

   

  Ваш препарат викликає звикання?

  Ні, наш препарат працює на основі тільки натуральних рослинних компонентів і меду, це виключає виникнення будь-яких побічних ефектів і звикання.

  Чи можна поєднувати ADORA з алкоголем?

  Так, ADORA сумісна з алкоголем! Але, не радимо дуже зловживати, бо задоволення може пройти непоміченим. Алкоголь у великій кількості може знизити поріг чутливості та ефективність деяких компонентів у формулі препарату.

  [1] Feldman HA, Goldstein I, Hatzichristou DG, Krane RJ, McKinlay JB. Impotence and its medical and psychosocial correlates: Results of the Massachusetts Male Aging Study. J Urol 1994; 151:54–61.

  [2][3]https://www.urologyhealth.org/urology-a-z/e/erectile-dysfunction-(ed)

  [3] Вся інформація про препарати взята з їх інструкцій

  [4]Вся інформація про препарати взята з їх інструкцій