Знайомство з АДОРОЙ

 

Як все починалося

Препарат для потенції АДОРА випускається з 2015 року в Грузії. Саме тут в результаті безлічі експериментів була складена її унікальна формула, і саме тут вирощується і виходить більша частина її 22 інгредієнтів.

Треба відзначити, що фармацевтична індустрія в Грузії переживає своєрідний бум з початку 2000-х, зумовлений виникненням численних маленьких підприємств та стартапів. Так і біля витоків Адор стоїть сімейний стартап. Члени сім'ї, що заснувала підприємство, мають безпосереднє відношення до виробництва продуктів харчування та біології, тобто знайомі з галуззю не з чуток. Бізнес став частиною їхнього життя та запорукою успіху.

Швидкий шлях до успіху

Відразу після появи АДОРА стрімко завойовує грузинський ринок. Абсолютно натуральний препарат з м'якою дією приходиться до душі місцевому споживачеві. У 2019 році починається експансія продукту за межі країни, так якось локальне виробництво набуває міжнародної популярності. Того ж таки 2019 року препарат починає з'являтися і на українському ринку.

АДОРА в Украине

АДОРА в Україні

З'явившись в Україні АДОРА одразу отримує схвалення Українського Міністерства Охорони здоров'я. Препарат продається спочатку маленькими партіями і є практично ексклюзивним, хоча сарафанне радіо працює і кількість клієнтів додається. В даний час препарат доступний тільки онлайн на нашій офіційній сторінці або інстаграм.