Доставка

✨ Швидка та конфіденційна доставка. Гарантія повернення коштів✨

 • Оплата и доставка

  Оплата і доставка

  Після оформлення замовлення в нашому інтернет-магазині ми відправляємо вашу посилку Новою Поштою. Термін доставки - 1-2 дні. Оплата замовлення здійснюється у відділенні Нової Пошти. Доставка здійснюється за рахунок одержувача.

  Ваша покупка абсолютно конфіденційна. Посилка буде доставлена в непрозорому, щільному пакеті.

 • Возврат товара

  Повернення продукту

  Ви спробували наш продукт і не отримали бажаного результату, або він не підійшов вам з інших причин? Заповніть контактну форму вказавши своє ім'я, прізвище, причину, чому ADORA вам не підійшла, та банківські реквізити. Ми розглянемо ваш запит і повернемо вам гроші протягом 5 днів.

  Ви отримали продукт але передумали? Заповніть контактну форму також вказавши своє ім'я, прізвище, номер телефону та банківські реквізити. Надішліть посилку на нашу адресу (на жаль, ми не можемо оплатити поштові витрати). Ми Ми повернемо вартість товару у повній відповідності до українського законодавства.

 • Повернення коштів

  Ми повернемо вам кошти , якщо наш продукт вам не підійшов, так і в разі повернення нашого продукту. Заповніть контактну форму і не забудьте вказати свій номер телефону. Ми перерахуємо вам кошти на вказані банківські реквізити.

1 з 3