Доставка

✨ Швидка конфіденційна доставка. Гарантія повернення грошей✨

 • Оплата и доставка

  Оплата і доставка

  Після оформлення замовлення в нашому онлайн магазині, ми відправляємо вашу посилку «Новою Поштою». Термін доставки 1-2 дні. Оплата замовлення здійснюється у відділенні «Нової Пошти». Доставка за рахунок отримувача.

  Ваша покупка є абсолютно конфіденційною. Посилання буде доставлено у непрозорому щільному пакеті.

 • Возврат товара

  Повернення продукту

  Ви спробували наш продукт і не отримали бажаного результату, чи він вам не підійшов з інших причин? Заповніть Контактний формуляр: ваше ім'я прізвище, причину чому вам не підійшла АДОРА та ваші банківські реквізити Ми розглянемо ваше звернення та повернемо вам гроші протягом 5 днів.

  Ви отримали продукт але передумали? Заповніть Контактний формуляр також вказавши: ваше ім'я, прізвище номер телефону та банківські реквізити. Надішліть посилку на нашу адресу (на жаль ми не можемо оплатити пересилання поштою). Ми повернемо вам вартість продукту у повній відповідності до Українського законодавства.

 • Повернення грошей

  Ми повернем вам ваші гроші як у випадку, якщо вам не підійшов наш продукт так і у разі повернення нашого продукту. Заповніть Контактний формуляр не забудьте вказати номер телефону. Ми переведемо ваші гроші на вказані банківські реквізити.

1 з 3