Натуральная сила для интимной жизни

Як все починалося

Препарат для потенції ADORA випускається починаючи з 2015 року в Грузії. Саме тут у результаті безлічі експериментів було складено її унікальну формулу, і саме тут вирощують і виробляють більшу частину її 22-х інгредієнтів.

Треба зазначити, що фармацевтична індустрія в Грузії переживає своєрідний бум від початку 2000-х, зумовлений виникненням численних маленьких підприємств і стартапів. Так і біля витоків ADORA стоїть сімейний стартап. Члени сім'ї, що заснувала підприємство, мають безпосередній стосунок до виробництва продуктів харчування та біології, тобто знайомі з галуззю не з чуток. Бізнес став частиною їхнього життя і запорукою успіху.

Швидкий шлях до успіху

Одразу після свого запуску ADORA швидко завоювала грузинський ринок. Абсолютно натуральний продукт з м'якою дією припав до душі місцевим споживачам. У 2019 році почалася експансія продукту за межі країни, і так чи інакше місцеве виробництво набуло міжнародної популярності. У тому ж 2019 році препарат почав з'являтися на українському ринку.

АДОРА в Украине

ADORA в Україні

Коли ADORA була запущена в Україні, вона одразу ж отримала схвалення від Міністерства охорони здоров'я України. Препарат продається спочатку маленькими партіями і є практично ексклюзивним, хоча сарафанне радіо працює і кількість клієнтів додається. Наразі препарат доступний тільки онлайн на нашій офіційній сторінці або в інстаграмі.